SCP-705-UA-J
rating: 0+x

Об'єкт №: SCP-705-UA-J
アイテム番号: SCP-705-UA-J
Клас об'єкта Евклід
オブジェクトクラス: Euclid
Особливі умови зберігання: Поза затвердженими дослідами SCP-705-UA-J слід зберігати в Зоні UA-80 в титановому сховищі для запобігання потрапляння до об'єкту сторонніх суб'єктів. Під час проведення дослідів забороняється сперечатись з враженим або спілкуватись з ним на будь-які політичні, культурні та соціальні теми.
特別収容プロトコル: 承認された実験以外では、SCP-705-UA-JをエリアUA-80に保管し、不正な立ち入りを防ぐためにチタン製の金庫に保管してください。実験中は、被験者と議論したり、政治的、文化的、社会的な話題でコミュニケーションをとることは禁止されています。
Опис: SCP-705-UA-J виглядає як звичайний диван, покритий негорючими матеріалами; тести показали, що покриття може витримувати температуру до ██████ градусів. При розміщенні будь-якого суб'єкта на дивані поруч з ним матеріалізується ноутбук, що не потребує електричного живлення і має постійне підключення до інтернету. У разі, якщо суб'єкт сідає з ноутбуком, останній набуває подібні властивості; у разі відбирання, пошкодження або знищення ноутбуку у враженого суб'єкта з'являється новий. Також поруч з суб'єктом постійно матеріалізується невелика кількість їжі і напоїв, а сам суб'єкт піддається аномальному впливу, яке розвивається в 4 стадії:
説明: SCP-705-UA-Jは不燃材料で覆われた普通のソファーのように見えます; テストはコーティングが██████度までの温度に耐えることができることを示しました。ソファの横に任意の被写体を置くと、電力を必要とせず、永続的なインターネット接続を持っているラップトップを実現します。被験者がラップトップを持って座っている場合、後者は同様の特性を取得します; ラップトップの除去、損傷または破壊をした場合には、影響を受けた被験者は新しいものを持っています。

  1. Суб'єкт відчуває непереборне бажання спілкуватися в форумах, іміжбордах і соціальних мережах на теми, присвячені політичним та / або соціальним і культурним питанням, і втрачає інтерес до якихось інших занять, крім тих, які необхідні для підтримки життєдіяльності.
  2. Суб'єкт набуває яскраво виражену симпатію до деяких політичних, соціальних і культурних діячів, доктрин, рухів, етнічних та соціальних груп і явищ, а також до певних політичних режимів, а до інших - яскраво виражену антипатію. Також суб'єкт набуває знання деякого набору фактів (які на перевірку виявляються або спотвореними версіями реальних фактів, або вигадкою), по відношенню до яких він демонструє повну переконаність і які використовує як аргументи, покликані обґрунтувати свої симпатії і антипатії. Логіками Фонду не було знайдено ніякого зв'язку між аргументами вражених суб'єктів та тими точками зору, які вони за їх допомогою відстоюють. Будь-якої системи в поглядах вражених суб'єктів не виявлено; судячи з усього, набір придбаних поглядів є випадковим. Однак помічено, що деякі суб'єкти здатні міняти їх випадковим чином. Велику частину часу суб'єкти присвячують відстоюванню і пропаганді своїх поглядів в соціальних мережах і форумах.
  3. На враженому суб'єкті матеріалізується військова форма невстановленого роду військ. З поглибленням впливу до форми додаються відзнаки та нагороди; у подальшому кількість нагород збільшується, а відзнаки змінюються на відповідні більш високому званню. Також на формі може з'являтися символіка політичних доктрин і рухів, до яких суб'єкт проявляє симпатію. У цей момент висловлювання суб'єкта можуть нести меметичну загрозу. Також в ██% випадків на дивані матеріалізується озброєння, таке як збройні стволи і ракети, а ніжки дивана перетворювалися в танкові гусениці. При цьому суб'єкт часто виражає бажання розправитись з опонентами за допомогою матеріалізованої зброї. Однак, слід відмітити, що судячи за результатами досліджень, вся зброя є недійсною; при цьому в усіх випадках вогонь та постріли спостерігались тільки з [ВИДАЛЕНО].
  4. Суб'єкт гине через [ДАНІ ВИДАЛЕНІ]. Після чого SCP-705-UA-J переходить у неактивну стадію.

Додаток: Add705-UA-J-1: Наступні досліди показали, що починаючи з другої стадії у кишенях суб'єкта матеріалізуються грошові знаки; спостерігались найрізноманітніші монети, банкноти, чеки та інші коштовні папірці, але частіше усього спостерігались матеріалізації пачок доларів (частіше усього фальшивих), чеків на █5 російських рублів і шекелів, забруднені у крові. Дослідження крові показало, що вона належить [ВИДАЛЕНО] малюкам.
補遺: Add705-UA-J-1:
Пропозиції щодо заробити грошей "на бюджет Фонду" будуть відхилятись. Дешеві повії та "хлопчики" на вокзалі більше заробляють. І менш брудним трудом займаються. Якщо хочеться зайнятись якоюсь фігнею, можете піти з ними, попрацювати на Фонд.- д-р Мурзей.

Додаток: Add705-UA-J-2: Встановлено, що спілкування з враженими суб'єктами може привести до розвитку бажання сісти на SCP-705-J-UA або до прояви легкої форми симптомів, аналогічних тим, які зазнають вражені суб'єкти. В зв'язку з цим були внесені зміни до ОУЗ, спілкування з враженими суб'єктами обмежено.
補遺: Add705-UA-J-2:
Додаток: Add705-UA-J-3: В ході експериментів було встановлено, що вилікування від симптомів враження SCP-705-UA-J можливо, хоча і протікає дуже важко і порівняно з ефектом відлучення від наркотиків.
補遺: Add705-UA-J-3:


Судячи по інтернету, за межами Фонду існують сотні, тисячі, десятки тисяч екземплярів цього об'єкту, не поставлених на зберігання. - с.н.с Шевченко

ERROR

The Voila's portal does not exist.


エラー: Voilaのportalページが存在しません。利用ガイドを参照し、portalページを作成してください。


利用ガイド

  1. portal:6085604 ( 08 Feb 2020 06:42 )
layoutsupporter.png
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License